HAKKIMIZDARESIM

Projevve, yurt içi ve yurt dışında mimari ve iç mimari tasarım, konsept, uygulama projeleri üstlenmekte ve beraberinde yüklenici ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Çeşitli ölçekte konut, ofis, mağaza, otel ve restaurant projeleri tasarımı ile 3d görselleştirme ve gayrimenkul firmaları için örnek daire sunumu ve konsept danışmanlığı çalışmalarını sürdürdüğü alanlardır.
Büyük ölçekteki konut projelerinde ithal ettiği mutfak ve banyo dolapları ile projelendirme ve uygulamalar yapmaktadır.
Oluşturduğu deneyimli ekipleri ile projelerini hassasiyetle uygulamakta ve denetlemektedir.

Ayrıca yüklendiği projelerin içeriğindeki çeşitli hareketli ve sabit mobilyaların tasarım ve üretimini üstlenerek projeler için tamamlayıcı olan aksesuar ve soft dekorasyon seçimlerinde danışmanlık ve uygulama hizmeti vermektedir.

Yeni vizyonunda Projevve; eski binaların yeni fonksiyonlara göre tasarımı uygulama ve renovasyonu projelerini üstlenmekte ve uygulamaktadır.

Projevve , projelerinde yaratıcı duygu ve fikirler ile konseptler oluşturur ve bunu hayata geçirir. Her proje başka heyecan ve tasarımdır. Projevve prensipleri ile yeniden ele alınır . Her detay hassasiyetle ve yaratıcılıkla düşünülüp çözülür. Malzeme seçimleri yenilikçi kriterler ile yapılır. Akılcı ve fonksiyona yönelik çözümler, detaylardaki zenginlik arayışı ile şık ve ruhu olan mekanlar yaratan Projevve; yeniliklere duyduğu heyecanla mekanlarda çağdaş tarzlar tasarlayarak müşterilerine farklı vizyon önerileri ile kaliteli projeler sunmaktadır.

Projevve, Esin Yazıcı ve Ebru Sayar Başeğmez ortaklığında mesleki birikim kazanımları birleştirilerek 2004 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Ebru Sayar Başeğmez

1997 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlik bölümünden mezun oldu. Floransa’da Accademia Italiana da İç Mimarlık okudu. Çeşitli firmalardaki mesleki tecrübesinin ardından Projevve de ortak olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Esin Yazıcı

1980 yılında İstanbul Devlet  Güzel Sanatlar Akademisi Y. İç mimarlik ve Endüstri ürünleri tasarımı bölümünden mezun oldu. Çeşitli firmalardaki mesleki tecrübesinin ardından Projevve de ortak olarak çalışmalarına devam etmektedir.